KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP
KDMP

Küre Dağları Milli Parkımızın Tanıtımını Yaptık.

İstanbul’da Düzenlenen Dünyanın en büyük 4 Turizm fuarından biri olan EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) 2020’ye Katılarak, Küre Dağları Milli Parkımızın Tanıtımını Yaptık.
 
İstanbul’da Düzenlenen, Dünyanın en büyük 4 Turizm fuarından biri olan EMITT (Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) 2020'ye Fuar Alanına Gelen Ziyaretçiler tarafından Milli Parkımızın Standına Büyük İlgi Vardı. Milli Park Müdürümüz Ali BOZKURT ve personel olarak katılım sağladık. Sayın Valimiz Sinan GÜNER' in himayelerinde Bartın il standında Küre Dağları Milli Parkımızın Bartın ve Kastamonu’daki tüm alanlarının tanıtımını yaptık. standımıza Bartın Valimiz Sayın Sinan GÜNER, Zonguldak Valisi Sayın Erdoğan BEKTAŞ, Antalya Valisi Sayın Münir KARALOĞLU,Bartın Belediye Başkanı Cemal AKIN, Kastamonu Pınarbaşı Belediye Başkanı Sayın Şenol YAŞAR Bartın Ak parti İl Başkanı Turhan KALAYCI ve Dernekler ve Sivil Toplum Kuruluşları ziyaret ettiler.
 
Çekilişini 5 Şubat 2020’de Yapılacak Olan Küre Dağları Milli Parkında Doğa Seni Çağırıyor 5 Ayrı Çiftte 2 Gün Bir gece Konaklamalı Tatil İmkânı Ödüllü Hediye Çekilişine 1400 kişi Katlım Sağladı.
 
Standımızda Gelen Turizm ve Seyahat Acentelerine ve Ziyaretçilere Küre Dağları Milli Parkımızın tüm alanlarının Gösterildiği video gösterimi ve tanıtıcı materyallerle tanıtımı yaptık