0378 227 18 44
  • tr_flag
  • tr_flag
Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel Küre Dağları Milli Parkı’ nda İncelemelerde Bulundu… - KÜRE DAĞLARI MİLLİ PARKI

Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel Küre Dağları Milli Parkı’ nda İncelemelerde Bulundu…

Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel 10. Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı’ nda incelemelerde bulundu. 

Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel’ in Küre Dağları Milli Parkı ziyaretlerinde, DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit ile Milli Park Müdürü Ali Bozkurt hazır bulundu.

Küre Dağları Milli Parkı Pınarbaşı Horma Kanyonu Ahşap Yürüyüş Yolu, Sorgun Yaylası Günübirlik Kullanım Alanı Projesi ve Azdavay Çatak Kanyonu Cam Seyir Terası’ nda incelemelerde bulunan Genel Müdür Yardımcımız Osman Demirel, incelemeleri esnasında 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit’ ten Küre Dağları Milli Parkı’ nda proje aşamasında ve hayata geçirilen çalışmalar ile alakalı bilgi aldı. 

Sorgun Yaylası Kültür Turizmi ve Doğa Turu Festivali’ ne iştirak eden Genel Müdür Yardımcımız Sayın Osman Demirel ardından Küre Dağları Milli Parkı’ ndan ayrıldılar. 

Görseller