0378 227 18 44
  • tr_flag
  • tr_flag
Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş Bartın’ da… - KÜRE DAĞLARI MİLLİ PARKI

Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş Bartın’ da…

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş, Bakanımız Prof. Dr. Sayın Veysel Eroğlu’nun 12 Ağustos Cumartesi günü gerçekleştirdiği Bartın programlarına iştirak ettiler.

Sayın Bakanımızın programları kapsamında Bartın’ da İl Kültür Merkezi’ nde düzenlenen ‘DSİ Tesisleri Toplu Temel Atma ve Orman Köylülerine Kullanılan Gelir Getirici Tür ve ORKÖY Kredi Sertifikaları Dağıtım Merasimi’ ne iştirak eden Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş, burada DKMP Genel Müdürlüğümüzce gerçekleştirilen çalışmalar ile alakalı bilgi aktardılar. Küre Dağları Milli Parkı’ nda yapımı gerçekleştirilecek olan yaban hayatı gözlem kulesinin müjdesini verdiler.

Merasimin ardından İl Şube Müdürlüğü standında vatandaşlarımıza can dostlarımız için mama ve su kabı dağıtımı gerçekleştiren Sayın Nurettin Taş vatandaşlarla hasbihal ettiler.

 

Programları kapsamında Küre Dağları Milli Park Müdürlüğünü ziyaret eden Sayın Genel Müdürümüz Nurettin Taş’ ın ziyaretleri esnasında DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, Milli Parklar Şube Müdürü Erol Büyükdoğan, İdari ve Mali İşleri Şube Müdürü Mustafa Demirol, Küre Dağları Milli Park Müdürü Ahat Deliorman ile ilgili personel hazır bulundu. Genel Müdürümüz Sayın Nurettin Taş, Ahat Deliorman’ dan Milli Park Müdürlüğü faaliyetleri ve gerçekleştirilen çalışmalar ile alakalı bilgi aldılar.

Görseller