0378 227 18 44
  • tr_flag
  • tr_flag
10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı” nda İncelemelerde Bulundu… - KÜRE DAĞLARI MİLLİ PARKI

10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı” nda İncelemelerde Bulundu…

Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, 6 Eylül’ de Kastamonu’nun Şenpazar ilçesindeki Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10.Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı sınırlarında yer alan “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı”nda incelemelerde bulundu.

DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit’in; tabiat eğitim merkezi, konaklama üniteleri, açık hava eğitim alanları ile eğitim maksatlı yürüyüş parkurlarını kapsayan “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı”ndaki incelemelerinde Milli Parklar Şube Müdürü Erol Büyükdoğan, 10. Bölge Müdürlüğü ilgili teknik personeli; İnşaat Mühendisi Melih Ceyhun Büyüköz, Elektrik Elektronik Mühendisi Kemal Ekşi, Mimar Rahmi Ergün, Peyzaj Mimarı Mücahid Anbarkaya, Harita Mühendisi Emin Emre Baş ile Orman Mühendisi Hasan Yaşayacak da hazır bulundu.Doğa Koruma ve Milli Parklar 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit, 6 Eylül’ de Kastamonu’nun Şenpazar ilçesindeki Orman ve Su İşleri Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) 10.Bölge Müdürlüğü Küre Dağları Milli Parkı sınırlarında yer alan “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı”nda incelemelerde bulundu.

DKMP 10. Bölge Müdürü Hasan Başyiğit’in; tabiat eğitim merkezi, konaklama üniteleri, açık hava eğitim alanları ile eğitim maksatlı yürüyüş parkurlarını kapsayan “Küre Dağları Milli Park Müdürlüğü Kızılcasu Özel Proje Alanı”ndaki incelemelerinde Milli Parklar Şube Müdürü Erol Büyükdoğan, 10. Bölge Müdürlüğü ilgili teknik personeli; İnşaat Mühendisi Melih Ceyhun Büyüköz, Elektrik Elektronik Mühendisi Kemal Ekşi, Mimar Rahmi Ergün, Peyzaj Mimarı Mücahid Anbarkaya, Harita Mühendisi Emin Emre Baş ile Orman Mühendisi Hasan Yaşayacak da hazır bulundu.